sâmbătă, 4 decembrie , 2021

Niculae a spart gheaţa în China!

‘Săgeată’, la primul gol pentru Shandong Luneng!Marius Niculae a spart gheaţa în China, după ce etapa trecută a ratat o mare ocazie, dar a reuşit o pasă decisivă.

niculae

Fostul atacant al Vasluiului a marcat în victoria celor de la Shandong Luneng în faţa lui Changchun Yatai.
Marius Niculae a înscris în minutul 12, după ce scorul a fost deschis de Lu Z, în minutul 7. Shandong Luneng – Changchun Yatai 2-0 şi echipa lui Radomir Antic este la a doua victorie în acest an.

Shandong Luneng este pe locul trei, la egalitate cu primele două echipe, cu două victorii din două meciuri.